Farbując włosy, czy tym bardziej je rozjaśniając, musimy się liczyć z tym, że będą one ulegały zniszczeniu. Im częściej więc będziemy je poddawali tego typu zabiegom, tym większa będzie pewność, że nasze włosy będą zniszczone, matowe, wysuszone, jak i połamane, a to oznacza, że z pewnością nie będą się prezentowały tak, jak chciałyśmy, aby się prezentowały. Dlatego należy zadbać o ich właściwą pielęgnację. Najlepiej nie tylko po przeprowadzeniu tego typu zabiegów, ale jeszcze przed nimi.

Tak, abyśmy działali kompleksowo, a więc w pierwszej chwili powinniśmy zastosować preparaty Joico K-PAK, które przygotują nasze włosy do takich zabiegów i sprawią, że będą one mocniejsze, a więc to wszystko łatwiej zniosą. Dalej powinnyśmy sięgnąć po produkty, których użyjemy w czasie rozjaśniania, a na końcu należy zastosować preparat jakim jest Joico K-PAK odżywka. Wówczas będziemy mieli pewność, że nasze włosy otrzymają wszystko co konieczne, aby mogły się odbudować.

Co takiego w sobie zawiera?

Oczywiście, jeśli chcemy mieć pewność, że preparaty, z których korzystamy faktycznie będą skuteczne, to powinniśmy sprawdzić, co w sobie zawierają.

Przede wszystkim Joico K-PAK odżywka posiada aloes, który jest odpowiedzialny za wzmocnienie włosów i pobudzanie nowych do wzrostu. Dzięki temu nasze włosy będą gładsze, bardziej jedwabiste, a do tego wszystkiego jeszcze będzie ich więcej, co z pewnością zostanie zauważone przez innych. Poza tym taka odżywka zawiera również jojobę, która odpowiada za nawilżenie i zmiękczenie zniszczonych włosów, a to spowoduje, że po przeprowadzeniu takiej kuracji nasze włosy nie tylko odzyskają sprężystość, ale również blask, dzięki czemu z pewnością będą się prezentowały zdrowiej. Jeszcze innym składnikiem jaki zawiera w sobie Joico K-PAK odżywka jest guava, która daje włosom siłę, jak i ogranicza ich wypadanie oraz osłabienie.

Nie mówiąc już o tym, że jednocześnie też ogranicza podrażnienie skóry, dzięki czemu szybciej się ona regeneruje, a to oznacza, że dzięki temu również nasze włosy lepiej się prezentują. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że kondycja skóry głowy, również ma realny wpływ na to, jakie mamy włosy.

To nie wszystkie składniki

To co powinno nas przekonać, że Joico K-PAK odżywka to najlepszy wybór dla naszych zniszczonych włosów, to z pewnością też fakt, że zawiera ona w sobie dodatkową keratynę. Jest to naturalny składnik włosów, który niestety nie tylko jest niszczony podczas rozjaśniania, ale również z wiekiem jest go coraz mniej.

Dlatego też jego uzupełnianie poprzez stosowanie odpowiednich odżywek sprawi, że nasze włosy będą zregenerowane, a więc zyskamy pewność, że będą mocne i zdrowe. Jeszcze innym składnikiem, który przemawia na korzyść tej konkretnej odżywki jest z pewnością olejek z wiesiołka. Posiada on kwas gamma – linolenowy i Omega–6, a dzięki nim nie tylko zyskamy włosy, które będą pełne połysku, ale również nie będziemy miały problemu z ich odpowiednią stylizacją, ponieważ będą one na nią znacznie bardziej podatne. Z pewnością warto zobaczyć, co zawiera w sobie taka Joico K-PAK odżywka, abyśmy miały pewność, że wybieramy produkt, który jest najlepszy na rynku.

Są to kosmetyki, które stosowane są w salonach fryzjerskich, a to oznacza, że powinnyśmy je stosować również we własnym domu. Wówczas będziemy mogły wzmocnić działanie takich kuracji u fryzjera, a to oznacza, że efekt końcowy, który uzyskamy będzie jeszcze lepszy. Co więcej, nasze włosy będą mocne, lśniące i zdrowe, a więc nikt nawet nie będzie przypuszczał, że poddałyśmy je rozjaśnianiu.